Послуги

Проектування

Наша Проектна майстерня  пропонує Замовнику і виконує на високому професійному рівні весь спектр проектних робіт, пов’язаних з майбутнім будівництвом: від ідеї, розробки проекту, узгодження і закінчуючи авторським наглядом за будівництвом будівлі.
У нашій проектній майстерні існуючій з 2001 року, працюють висококваліфіковані фахівці, що мають багатий досвід проектних робіт в області будівельного проектування. Архітектори, інженери-будівельники, інженери-конструктора, інженери-електрики, інженери-сантехніки, фахівці по опаленню, тепло і газопостачання, водозабезпечення і каналізації.
Робота співробітників організації орієнтована на те, щоб зробити процес розробки проекту максимально зручним і вигідним для наших партнерів.
Для кожного клієнта розробляється індивідуальний проект, що включає не тільки певні архітектурні особливості, а й особливий дизайн в обробці і оформленні фасадів та внутрішнього інтер’єру.

image1


Дизайн інтерьєрів

Компанія працює з кращими дизайнерами інтер’єрів для створення сучасного та гармонійного оточення. Ми вважаємо, що інтер’єр має відзеркалювати мрії, настрій та сподівання власника, а отже ставимось до цього дуже відповідально. Ви завжди може придбати у нас готові квартири, підготовлені для заселення “під ключ”.

image3

стурія один

кухня один